• Jeden z oszukanych · 25.10.2014 23:37:08 · usuń ten komentarz!
 • Tak jak mój przedmówca pisze powiem krótko ogarnij się kobieto i twój partner bo jeśli to do was jeszcze nie dotarło to powtórzę jeszcze raz, jesteście zwykłymi oszustami którzy powinni skończyć w skarpetkach. A wasze śmieszne rzucanie i popisywanie się paragrafami jest wręcz żenujące i niesmaczne. Myślicie że wy jesteście mądrzy a wszyscy dookoła z którymi współpracowaliście to banda idiotów których można "wydymać" a na końcu postraszyć paragrafami i policją to się przestraszą i uciekną? Bo trzeba mieć wyjątkowy tupet żeby z przestępcy robić z siebie ofiarę.
  Lada moment będziecie mieć lawinę pozwów za niezapłacone usługi i choćby miało to nie wiem ile trwać nie odpuszczę wam ani złotówki !!!. I każdego kogo znam będę namawiał do tego samego.
  A to dlatego że jesteście wyjątkowo bezczelni w swoim postępowaniu. A powyższe wasze wpisy są tylko kolejnym dowodem na to jak złymi i zepsutymi jesteście ludźmi.
 • anonim · 26.10.2014 00:03:39 · usuń ten komentarz!
 • no ciekawie tutaj sie zrobiło. moza prosic o rozwiniecie tematu o co dokładnie poszło?
  myśmy mieli taka sytuacje z agencjammi reklamowymi, co najpierw cos zamawiają a potem nie ccha płacić niby, ze doszukali się jakiś uchybień, Zadaja rabatu i w ten sposób są do przodu. W wielu agencjach rekl. pracują specjalne osoby, ktore zajmują sie tylko wyszukiwaniem powodów do reklamacji i niepłacenia.
  A o co tutaj chodzi dokładnie?
 • Perfect Construction · 26.10.2014 11:34:39 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź Jeden z oszukanych · 25.10.2014 23:37:08

  I znowu to samo.... A może jakiś nr. umowy, imię czy coś w tym rodzaju.

  Napiszemy tak... "ten wykonawca co tak pisze ukradł nam złoty zegarek ...albo dwa.."

  Sprawy, które tu zidentyfikowaliśmy a w których to my mamy racje, tak wynika z zapisów umowy
  a najlepszym tego przykładem jest to, że nikt z powyższych nie złożył nawet jednej sprawy do sądu, są na kwoty kilku tysięcy.... Nawet jeśli komuś z Was, oczerniających nas na tym forum naprawdę wydaje się, że to co piszecie ma sens i jest prawdziwe, poddaje pod rozwagę jedną kwestię...

  Czy dla firmy, robiącej obroty liczone już w milionach złotych, na prawdę ma znaczenie, że nie zapłaci paru osobom kilkunastu tysięcy złoty??? Czy na prawdę Wam się wydaje, że to ma znaczenie?

  Czy np. kaucja gwarancyjna potrącona z trzech umów na 120 robi nam jakąś różnice w przepływach??
  Nasza sprzedaż tylko za ostatnie dwa miesiące przekroczyła 1000 000 zł. :)

  Niech do Was wreszcie dotrze, że w większości przypadków, jak nie płacimy to dlatego, że wynika to, w naszej ocenie z błędów wykonawczych czy innych zapisów umowy. Nie zgadzacie się z tym?
  Zapraszamy do sądu, on rozsądzi. Dlaczego nie dostaliśmy żadnego pozwu???
  Może dlatego, że wszystko wg umów się zgadza, a my mieliśmy prawo postąpić tak jak postąpiliśmy.
  Dla Was jedyne co pozostało, to obrażać nas na niemoderowanym forum, wpisując po kilka razy rożne posty, udając różne osoby... Żałosne.

  Czy nasza firma spóźnia się z płatnościami? - Tak, nawet czasem o parę tygodni. Taka branża.
  Czy nasza firma płaci wykonawcom i dostawcom? - Tak, w ciągu ostatnich 18 miesięcy, ponad 4 mln zł
  Czy nasza firma BARDZO rygorystycznie podchodzi do jakości? - Tak, wymagają tego klienci.
  Czy nasza firma za KAŻDE uchybienie podwykonawcy obciąża go kosztami? - Tak, to biznes.
  Czy jesteśmy mili i rozumiemy, że czasem komuś może coś nie wyjść? - Nie, to biznes.
  Czy nadal będziemy tak postępować? - Tak, tego wymagają od nas klienci bo to ich pieniędzmi płacimy.

  Tak na koniec... na prawdę myślicie, że te wpisy, które są tylko na tym forum, anonimowe, nieprawdziwe, chamskie, obrażające nas, łamiące prawo, bardziej zaszkodzą nam czy Wam?
  Sprzedaż nam rośnie, klienci nam ufają, co chwila oddajemy kolejne mieszkania. Fotorelacje na naszym FaceBooku.

  Poniesiecie tego konsekwencje prawne, to nie tylko odpowiedzialność karna ale i finansowa.
  Będziemy się domagać odszkodowań, ale będzie z tego jedna korzyść, wszystko pójdzie na cele charytatywne. Poprosimy nawet naszych fanów na FaceBooku, żeby wybrali cele :)

  Nie, nikogo nie starszym. Prawo nie jest do straszenia a do przestrzegania. Obowiązuje wszystkich.
 • Perfect Construction · 26.10.2014 11:46:00 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź anonim · 26.10.2014 00:03:39

  "o co poszło"

  Kilku podwykonawców domaga się od nas zapłaty za źle wykonaną pracę lub mści się za podanie ich do sądu o odszkodowanie wynikające z umowy. Próbują na wszystkie sobie możliwe sposoby nam zaszkodzić.

  Do tego dochodzi kilka spraw spornych, gdzie niekoniecznie osoby domagające się pieniędzy nie maja całkowicie racji ale sposób ich postępowania, groźby, szykany naszej firmy sprawiły, że bardzo "usztywniliśmy" nasze stanowisko. Ciężko prowadzić dyskusję z kimś, kto "wrzeszczy" "gnoju oddawaj pieniądze bo inaczej..."

  Całość "spraw" z tego portalu to może 30 - 40 tysięcy zł z czego tylko ok. kilka tysięcy to sprawy "sporne". Reszta ewidentnie się nie należy. Co więcej, nasza firma domaga się aktualnie (sądownie) ponad 200 000 od byłych podwykonawców z tytuły wykonawstwa zastępczego, niezrealizowanych umów, niezwróconych zadatków etc. Myślę, że to też nie odbyło się bez echa tutaj... :)
 • reklama
 • anonim · 26.10.2014 18:01:53 · usuń ten komentarz!
 • rozumiem, na razie trzeba przyznać, że bardziej rzeczowo i jasno Wasza firma przedstawia sprawę.
  no ciekawe jaki będzie jej finał
 • VINDICATIO · 27.10.2014 23:51:03 · usuń ten komentarz!
 • Dlaczego Perfect C. która kreuje się na firmę idealną notorycznie kasuje negatywne opinie na swój temat na gowork?

  Oto fragment FAQ dla pracodawców:
  5. Na forum pojawiła się negatywna opinia o mojej firmie. Co powinienem zrobić?

  Przede wszystkim – zastanowić się.

  Wielu pracodawcom wydaje się, że najlepszym wyjściem jest natychmiastowe usunięcie negatywnej opinii, niezależnie od jej zawartości. Zwracamy jednak uwagę, że takie działanie najczęściej prowadzi do tzw. walki z hydrą. Użytkownik mający negatywne zdanie na jakiś temat na pewno nie umilknie tylko dlatego, że jego opinia została usunięta. Zazwyczaj efekt jest wręcz odwrotny: zdenerwowany użytkownik zauważy ten fakt i zdwoi swoje wysiłki, posiłkując się przy tym – słusznie zresztą – konstytucyjną zasadą wolności słowa. Notoryczne usuwanie wypowiedzi niezadowolonych (byłych) pracowników może więc poskutkować efektem odwrotnym od zamierzonego, przez co nawet drobne zarzuty spotęgują siłę negatywnego oddziaływania.
 • Perfect Construction · 28.10.2014 00:06:24 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź : VINDICATIO · 27.10.2014 23:51:03

  Nic podobnego... :)
  Bardzo chętnie odniesiemy się do każdego wpisu, który tak jak ten, jest podpisany, ma sens, nie jest pomówieniem itd.
  Na forach kasowane są tylko nieprawdziwe wpisy, z przekleństwami lub pisane przez tą samą osobę podszywającą się pod rzekomych klientów lub wykonawców. Robią to już same portale.
  Co więcej, część z tych osób dostała już od nich nawet maile w tej sprawie.
  Każdy wpis, podpisany, z opisaną prawdziwą sprawą, otrzyma od nas odpowiedź.

  Dla przykładu: Firma VINDICATIO z siedzibą w Gdyni i autor tego wpisu w osobie Pana Grzegorza Kuklewskiego,(czyli Pana) "zwabiona" pokusą łatwego zysku uwagi na dużą ilość nieprawdziwych wpisów na temat naszej firmy na jednym z portali, próbuje pozyskać klientów wpisując np. na tym forum swoje dane kontaktowe. "Ogłoszenia" poszukują "poszkodowanych" sugerując jakby była ich jakaś masa.
  Ogłoszeniami tymi firma VINDICATO dopuszcza się, w naszej ocenie pomówień naszej firmy.

  Oczywiście Firma VINDICATO liczy na duży zysk... raczej będzie trudno dochodzić nieistniejących należności. Ale to już ich sprawa.

  W razie czego podaję nr telefonu z usuniętego ogłoszenia do Pana Grzegorza 698 169 988, jakby jednak ktoś chciał zadzwonić.. :)

  Tak więc, jak widać na "załączonym obrazku" chyba nie tak do końca piszę Pan prawdę o naszej "polityce" związanej z negatywnymi komentarzami.

  Na koniec dodamy jeszcze, że jeśli chce Pan pozyskać nowych klientów, proponujemy ogłoszenia w prasie i na portalach a nie próbę umieszczania ich za darmo w tym miejscu...
  Czyżby aż tak interesy nie szły, że nie ma nawet na ogłoszenia? :)
 • reklama
 • Perfect Construction · 28.10.2014 00:13:55 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź c.d: VINDICATIO · 27.10.2014 23:51:03

  Oczywiście, niestety ten portal raczej w "niewielkim" stopniu "moderuje" dyskusje i dopuszcza tz. "wolną amerykankę". Przekleństwa, pomówienia, groźby.. Taki jego urok. :)
  Może i jest to "społecznie" potrzebne. Na pewno pomaga niektórym się "wyżyć" :)

  Więc jakoś przeżyjemy. Myślę jednak, że w miarę zyskiwania popularności i chęci przyciągnięcia większej ilości reklamodawców i tu powoli nie będzie można łamać prawa a administrator będzie chociaż kasował wulgaryzmy... :)
 • XXX · 28.10.2014 23:36:38 · usuń ten komentarz!
 • Tak przypatruję się temu forum i chciałbym w końcu wtrącić swoje przysłowiowe 3 grosze... Pani Katarzyno jestem chętny do konfrontacji, jednak nim ujawnię dane, chciałbym ogólną odpowiedź na prosty, przez przedmówców już poruszany temat zaległych faktur. Nie chodzi tu o FV dla firm o których Pani wspomina tj. braki formalne, złe wykonanie itp. Mnie osobiście, jest Pani dłużna kilka faktur od 4 miesięcy... wspomina Pani iż czasem zalegacie kilka tygodni z płatnością, więc jak to się ma do 4 lub 5 miesięcy?
  Nie ujawniam danych, gdyż Pani lub Pani przyjaciel w rozmowach tel dotyczących zapłaty, wszystkich pomawiacie o szantaż lub groźby (w rozmowie z mej strony pojawiają się słowa prokuratura, windykacja, zwlekanie z płatnością itp.) i wmawiacie iż przez to wstrzymaliście płatności (rozmawiałem o tym z Panią i Panem Maciejem) nawiasem mówiąc oboje jesteście bardzo nie wychowani, gdyż przy kłopotliwych tematach zwyczajnie rozłączacie rozmowę.
  Wiem z wiarogodnego źródła iż Pani, tak na prawdę brakuje gotówki i może by Pani chciała zapłacić zobowiązania, ale nie ma z czego. Proszę nie przytaczać milionowych obrotów ponieważ nie mają one przełożenia na sprawę. Potrafi Pani zalegać z płatnościami FV (w moim mniemaniu) marne grosze(ale jednak uczciwie zarobione pieniądze), kilka miesięcy od dokonanego odbioru. Wiem iż nie jestem jedynym któremu odebraliście prace, a który od maja, czerwca i lipca nie otrzymał zapłaty. Proszę o uczciwą odpowiedź. Jeśli uznam ją za takową to się ujawnię i będziemy mogli negocjować.
 • VINDICATIO · 29.10.2014 11:54:15 · usuń ten komentarz!
 • Ze strony VINDICATIO nie ma obelg, gróźb czy wulgaryzmów o które to w mailach pisze do nas pan Maciej Demkow. Wierzyciele którzy bezskutecznie do tej pory próbowali odzyskać swoje pieniądze sa natomiast pomawiani i oczerniani. Nie będziemy rozpisywać się na temat działań podjętych wobec Perfect Construction Sp. z o.o. KRS 422097 oraz pani Katarzyna Kazojć gdyż przyjdzie na to czas. Natomiast wszystkim tym którym Perfect Construction Sp. z o.o. KRS 422097 oraz pani Katarzyna Kazojć nie zapłaciła za FV pragnę przypomnieć jak w szybki sposób mogą odzyskać podatek VAT.
  Poproście swoją księgową by wam w tym pomogła.

  Ustawa z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług
  Art. 89a
  Przydatne linki:
  http://www.przepisy.gofin.pl/przepisyno,670,66102,0,0,20140401,3,0.html
  http://wercom.pl/cms/upload/Ulgazazedugiod01.01.2013.pdf
  https://www.dlugi.info/download/Odzyskaj-vat-z-niezaplaconych-wierzytelnosci.html
  http://www.zledlugi.pl/

  Nie są to powalające sumy ale na tą chwilę odzyskacie chociaż 23% które musieliście odprowadzić za wystawione FV które to Perfect Construction Sp. z o.o. KRS 422097 oraz pani Katarzyna Kazojć wrzuciła sobie w koszty natomiast firmy wystawiające musiały zapłacić podatek VAT oraz dochodowy od ... no właśnie od dochodu którego nie miały.

  W razie pytań służymy pomocą
  VINDICATIO
  info@vindicatio.com.pl lub telefonicznie 698 169 988
 • oszukany · 29.10.2014 13:33:33 · usuń ten komentarz!
 • niestety tak jak poprzednicy również nie dostałem zapłaty za wykonaną pracę.

  ciężko oskarżyć perfect construction biorąc pod uwagę ze umowy wystawiane sa na perfect idea. wiec w razie problemu firma zniknie  i powstanie nowa.

  pani Kasia na początku swojej obrony twierdziła ze to wkoło jedno i to samo IP w kolejnym poście jednak podała kilka firm którym nie zapłaciła, oraz groźby do innych firm którym też nie zapłaciła. Czyli jednak nie jest to tylko jedno IP!!!!. a z tego co napisała firm jest sporo. Pani Kasia straszac znajomoscia IP chciała uciszyć forum, którego nie może "zdjąć" Jeżeli nawet dostanie IP a potem z nakazem z prokuratora wystąpi do providera o dane osobowe miną 3 lata. tylko po co? te nie zapłacone faktury leżą u ciebie na biurku wiec wiesz kto to. kiedyś był tylko goldrem teraz trochę więcej.

  Google na szczęście wysoko pokazuje opinie gdyż dużo osób komentuje i ogląda. z innych serwisów da się usunąć komentarze z tego jest trudniej.

  nie wszyscy którym Perfect Idea  jest dłużna pieniądze "krzyczą" i warcza. a jest nas niestety juz sporo i coraz więcej.

  jeżeli ktoś jest ciekawy jak wygląda współpraca z perfect construction polecam popytać w sklepach w gdyni np. klink   lub inne wzdłuż alei zajmujące się designem lub zadzwonić do firm lub projektantów. polecam. Kasia wie jak działa internet i tym  manipuluje.

  Pani Kasia ma talent. potrafi dopasować się do rozmówcy jak kameleon. jest to cecha naprawdę godna pozazdroszczenia. niestety wykorzystuje go obecnie w złej sprawie. przydają się kursy manipulacji.

  Klienci pani Kasi powinni być zadowoleni. co z tego ze pan czesiek i Józek nie dostana pieniędzy. a jak wykonawcy będą się domagać za głośno pieniędzy  to zostanie postraszony pozwem i paragrafami. zawsze znajdzie się coś za co można potracic.

  ja nie otrzymałem zapłaty pomimo braku błędów. nie polecam współpracy. Najgorsze ze dalem się nabrać dokładnie na ten sam schemat co inni. niektórzy jak słyszeli ze pracuje dla PC pytali się się "a co płacą Panu?" ktoś ze znajomych zadzwonił i przestrzegl ....niestety pani Kasia wszystko pięknie mi wytłumaczyla i uwierzyłem - jest strasznie przekonywujaca. "z wszystkimi toczy spory ale już są rozprawy i zaraz...tra lalala...zły wykonawca, slabi projektanci biedne PC itd"

  pisze tego posta żeby przestrzec wykonawców. nie jestem w stanie nic zrobic PC to za duża firma. radzę również czytać umowy szczególnie o odsetkach i innych nie korzystnych dla wykonawcy paragrafów. nie dajcie się nabrać na marchewkę i piękne oczy pani Kasi. zlokalizujcie poprzedniego wykonawce/projektanta lub byłego pracownika (sporo ich) i popytajcie się. Lajki i komenty można kupić na FB. opini kogos ustnie juz nie.

  tak ochoczo pani Kasia wypisuje firmy którmy nie zapłaciła. może dla odmiany jakiś dane wykonawców i projektantów którzy poleca współpracę z PC
 • anonim · 29.10.2014 18:44:41 · usuń ten komentarz!
 • tak na marginesie, jeśli ta Pani jest w posiadaniu IP to administrator strony złamał prawo?
  IP udostępnia się jedynie na wniosek policji lub prokuratury? czy się mylę?
  z praca do kitu polski prokurator nic nie zdziała ani żadne inne roszczenia - patrz regulamin.
 • Perfect Construction · 29.10.2014 19:44:05 · usuń ten komentarz!
 • odpowiedz:XXX · 28.10.2014 23:36:38

  "Szanowny Ktosiu"

  "jestem gotów do konfrontacji" ??? A to co ma znaczyć?
  "zanim się ujawnię"???? Rozumiemy, że "zanim się ujawnisz" jeszcze trochę nas po obrażasz itd.
  "wiem z wiarygodnego źródła" - Tak, jasne.. :)

  Powtórzymy jeszcze raz, 90 % podwykonawców otrzymuje swoje wynagrodzenia, pracują dla nas od miesięcy i wszystko jest w porządku. Kilku niestety nie. I nie otrzyma. Pisaliśmy już o tego powodach
  wielokrotnie.

  Czy do Ciebie nie dociera, że brak płatności dotyczy Ciebie a nie innych.
  Pomawianie nas o "niepłacenie nikomu" jest bzdurą...

  Zainteresowanych funkcjonowaniem naszej firmy zapraszamy na nasz profil FB www.facebook.com/perfectconstruction oraz do naszej siedziby.
 • Perfect Construction · 29.10.2014 19:57:05 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź :VINDICATIO · 29.10.2014 11:54:15

  Panie Vindicato... jakie działania, które Pan podjął? :)
  Od kliku dni próbuje się z Panem skontaktować!
  Nie ma Pan przeciwko nam ani jednego wyroku!
  Próbuje Pan jedynie pozyskać za darmo, poprzez to forum potencjalnych klientów.

  Jak to pisze młodzież...ściema... :) Liczy Pan na łatwy zarobek?
  Nie jest Pan w stanie dla nas uzyskać nawet złotówki. :)

  Rozumiem, że nasze poprzednie wpisy jaki i maile "lekko" Pana "rozdrażniły" i jak klika innych osób,
  oczernia nas w internecie bo to jedyne co może Pan zrobić??? :)

  Oj słabo, słabo. :)

  Może też pod wymownym pseudonimem "anonim" zacznie wypisywać bzdury na nasz temat?
 • Perfect Construction · 29.10.2014 20:09:55 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź :anonim · 29.10.2014 18:44:41

  Tak, w internecie jest się anonimowym, zupełnie... Proszę w to wierzyć. :)

  Najbardziej podoba się nam stwierdzenie o "niedziałającym polskim prokuratorze.. "

  Pocieszające jest tylko to, że wiesz, że łamiesz prawo i liczysz na "niedziałającego prokuratora" :)
 • Dopisz swoją odpowiedź na forum. Możesz pisać anonimowo, nie musisz podawać swoich prawdziwych danych.
 • Imię lub pseudonim:
 • Nie wypełniaj jeśli chcesz wysłać odpowiedź anonimowo.
 • Twój e-mail:
 • Nie musisz go podawać, nie będzie publikowany.
 • Treść odpowiedzi: (dozwolone tagi to <b>pogrubienie</b> <i>pochylenie</i> <u>podkreślenie</u>)
 • Przed dodaniem odpowiedzi, sprawdź czy nie ma w niej błędu.
Copyright © 2007 - 2018 Praca do kitu |Kontakt|Bannery|RSS