• Perfect Construction · 29.10.2014 20:49:36 · usuń ten komentarz!
 • Tak na marginesie... u nas w biurze, Gdańsk. Al. Grunwaldzka 309 do wglądu, pełna lista wykonawców
  z którymi współpracujemy.

  - ekipy remontowe,
  - architekci,
  - stolarze,
  - dostawcy

  Z numerami telefonów, jeśli ktoś z przyszłych klientów życzyłby sobie zadzwonić i zapytać
  o referencje. :) Takie prawdziwe, od osoby a nie "internetowego anonima".

  Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na FaceBooku www.facebook.com/perfectconstruction .

  Zapraszamy.
 • VINDICATIO · 29.10.2014 20:53:30 · usuń ten komentarz!
 • Proszę pamiętać że pan Maciej Demkow nie jest umocowany w firmach Perfect Construction Sp. z o.o. KRS 422097 oraz Katarzyna Kazojć NIP 5791853775. W związku z powyższym nie może on uczestniczyć w jakichkolwiek rozmowach bez okazania państwu pełnomocnictwa pani Katarzyny Kazojć prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą (odpis z EDG):

  PERFECT IDEA KATARZYNA KAZOJĆ.
  NIP 5791853775
  REGON 221196590
  EDG z dnia 2011-04-01
  PKD 43.39.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

  Nie może też uczestniczyć w rozmowach jako firma (odpis z KRS):
  PERFECT CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O.
  KRS 422097
  NIP 5882396846
  REGON 221677898
  Wspólnicy: KATARZYNA KAZOJĆ
  Reprezentacja: ZARZĄD
  Członkowie zarządu: KATARZYNA KAZOJĆ
  Sposób reprezentacji: W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU DZIAŁA SAMODZIELNIE.

  Z chwilą kiedy przedstawi państwu pełnomocnictwo obejmujące negocjację w sprawach finansowych (wierzytelności jak i zadłużenie) podpisane przez panią Katarzynę Kazojć, możecie państwo rozmawiać z panem Demkow. Do tego czasu jest on osobą postronną i jakakolwiek jego wypowiedź nie ma znaczenia. Dlatego też od początku nie reagujemy na jego maile ale non stop odpisujemy:

  Od:"VINDICATIO" <info@vindicatio.com.pl>;
  Do:"Maciej Demkow" <maciej@perfectconstruction.pl>;
  "Panie Macieju,
  nie posiadam żadnego pańskiego pełnomocnictwa wskazującego pana do
  negocjacji w sprawie zadłużenia firm Perfect Construction Sp. z o.o. KRS
  422097 oraz Katarzyna Kazojć NIP 5791853775. W związku z powyższym nie może
  pan uczestniczyć w jakichkolwiek rozmowach na ten temat."

  Z poważaniem
  VINDICATIO
  info@vindicatio.com.pl
  tel. 698 169 988
 • XXX · 29.10.2014 21:53:11 · usuń ten komentarz!
 • A gdzie Państwo w moim wcześniejszym wpisie znaleźli treści obrźliwe? Chyba nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem, gdyż jak wspomnialem moje prace zostały odebrane... Rozumiem iż na konstruktywną rozmowę z PC nie ma szans.
 • anonim · 29.10.2014 22:42:19 · usuń ten komentarz!
 • ja nie łamię prawa - tylko obserwuję z ciekawością ten wątek a to chyba nie jest nielegalne?
  tylko się zastanawiam skąd pani IP ma niby czy inne dane , administratorzy nie mogą ich ot tak na żądanie Pani ujawnić.
  a tutaj polski prokurator naprawdę nic nie pomoże, musi pani założyć sprawę poza Polską prawda?
 • wykonawca · 29.10.2014 23:07:16 · usuń ten komentarz!
 • Bo Kasia to tak naprawde Angelina Jolie z filmu "Hakerzy" ;__;
  Nie czytajcie tego forum, bo juz wam depcze po pietach, zlamie wam haslo i spali twardy dysk!
 • reklama
 • Jasiek · 30.10.2014 09:30:23 · usuń ten komentarz!
 • IP nic nie pomoże jak ktoś się chowa za PROXY, więc tylko wydane pieniądze w błoto jeśli pójdzie z tym do sądu nawet za granicą :) a założę się że ci poszkodowani wykonawcy na pewno się zabezpieczają gdyż widać iż mają do czynienia z wyjątkowo perfidną firmą.
  Uprzedzam fakty, nie pracowałem dla PC czytam tylko to forum.
 • anonim · 30.10.2014 09:53:23 · usuń ten komentarz!
 • radzę pani doczytać co nieco o protokole tor :)
 • Katarzyna Kazojć · 30.10.2014 15:04:08 · usuń ten komentarz!
 • Nie prawda to!!!! NIE, NIE, NIE. Nie znacie się. Ja mam IP i już wiem kto tu wypisuje te bzdury, to te trzy firmy o których pisałam. Nikt inny tego nie może wypisywać, ponieważ wszystkim płacę. A te kilkadziesiąt innych firm, które wydymałam na kasę to mam w dupie i im nie zapłacę bo mam taki kaprys, na pewno by się nie odważyły, przecież je ostro postraszyłam moim donkiszotem maciejem. A co jak co on się zna, przecież nie bez powodu ma sądowy zakaz prowadzenia działalności!!! O cholera, ale ze mnie głupia pipa, wygadałam się... yyyy to nie tak, jak myślicie szanowni internauci. To wszystko wina tych niedobrych firm które mnie oczerniają i wygadują że niby nie płącę, zdenerwowałam się trochę, bo jeszcze wyjdzie na jaw że kantuję nie tylko podwykonawców ale i swoich głupich klientów. Ups, chyba znowu coś palnęłam... lepiej jak już się zamknę bo jeszcze trochę i mnie za kraty wsadzą bo za dużo mówię....
 • reklama
 • Perfect Construction · 30.10.2014 22:07:37 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź :VINDICATIO · 29.10.2014 20:53:30

  Panie Vindykato... Pan się jakiegoś szaleju najadł?

  Upoważnienie ma Pan na mailu (lub będzie miał Pan rano), jednak my nie mamy Pańskiego. Nie reprezentuje Pan nikogo, kto ma jakieś roszczenie do nas. A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo.
  Wypisuje Pan bzdury, jednocześnie unikając kontaktu. Rozumiem, że liczy Pan na całą "lawinę"
  spraw i to, że się nieźle "obłowi" :)
 • Hahaha się uśmiałem · 30.10.2014 22:48:26 · usuń ten komentarz!
 • " tam nie ma PROXY" Kobieto nim bzdury odpowiesz, sprawdź w necie co to PROXY. Tak trudno sprawdzić? Lepiej się błaźnić? Tam nie ma proxy, tak jak nie jesteście oszustami i złodziejami :) hahaha.
 • Irena Nowak · 31.10.2014 13:01:16 · usuń ten komentarz!
 • Po latach zainteresowalam by w końcu coś zrobić z moim mieszkankiem. Wybór padł na Perfect Construction. Z ciekawości poszukalam informacji o Percect Construction w intesię rnecie. Ot taka babska ciekawość - zaspokoić wiedzę zanim wyda się ciężko zarobione pieniadze. Tai trafilam i na to forum. Czytam je z przerazeniem. Na poczatku wyglądało to na bezuzasadniony atak. Z ciekawosci zadzwonilam do form ktore publicznie linczuje PC . Sezamus oras Avangarde godzinami mogą rozmawiac o nieuczciwosciach PC. O tym jak wykonawcy którzy nie otrzymali zaplaty są zastraszani. O lawinie pozwów w sądach. Najciekawszym było zawsze pierwsze pytanie: To oni (Perfect Construction) jeszcze istnieją? Po tym co wysłuchałam szukam înnej firmy do mojego mieszkania i innym radzę to samo zrobić. Irena.
 • Perfect Construction · 31.10.2014 13:04:44 · usuń ten komentarz!
 • Odpowiedź :haha się uśmiałem · 30.10.2014 22:48:26

  Czytanie ze zrozumieniem... wiesz co to cudzysłów? Przeczytaj sens wypowiedzi.. Trudne? :)
 • Perfect Construction · 31.10.2014 13:22:32 · usuń ten komentarz!
 • odpowiedź :Irena Nowak · 31.10.2014 13:01:16

  Pani Ireno... (jeśli to prawdziwe nazwisko), poprosimy o maila, wyślemy Pani dokumenty sądowe dotyczące tych dwóch Panów...

  Firma Avangarde Dominik Sandara zrobiła dla nas dwie realizacje stolarskie, otrzymała pieniądze.
  Na trzecią wzięła ok 27000 zadatku i słuch po nich zaginą. W przyszłym tygodniu zamieścimy w sieci potwierdzenie przelewu oraz pozew. :)

  Sezamus, Pan Mirosław Filipowicz został wyrzucony z kilku budów, generalnie masakra z wykonawstwem. Pozatrudniał ludzi chyba z "łapanki" i nie poradził sobie z nadzorem. Również zamieścimy pozew. Domagamy się ok 40 000 z tytułu kar umownych, wykonawstwa zastępczego itd.

  A tak na prawdę...Pani Ireno.. jeśli naprawdę byłaby Pani/Pan naszym potencjalnym klientem, to co za problem poprosić o te dokumentu u nas w biurze... Jeśli tak to Panią interesuje... :)

  Zastanawiam się ile jeszcze nieprawdziwych wypowiedzi się tu znajdzie... :) Podszywacie się już tu nawet pod klientów... :) Standardowo zapraszamy na nasz profil FaceBook www.facebook.com/perfectconstruction Tam można zapoznać się z naszą firmą.
  W przyszłym tygodniu fotorelacje z najnowszych, oddawanych mieszkań oraz z budów.

  p.s.
  Rozumiemy, że doszliście do wniosku, że dalsze obrażanie nas, wulgaryzmy itd. nie do końca skutkują... :)
 • słynne ip · 31.10.2014 13:58:31 · usuń ten komentarz!
 • wasz pracownik wysyła cv - chyba szuka pracy - a tak podpowiem.
 • Przykre ale prawdziwe... · 31.10.2014 16:23:43 · usuń ten komentarz!
 • Wydaje mi się, że zbędne są wszelkie komentarze, do emocjonalnego i pozbawionego jakiekolwoiek smaku i klasy biznesowej wpisu P. Katarzyny...
  Mialam wątpliwą przyjemność współpracować przez krótką chwilę z Perfect Construction, wszytkie powyższe wpisy są dla mnie jak deja vu, codzienne telefony od zdesperowanych podwykonawców, nachodzący biuro tzw. " Panowie bez karków", zniesmaczeni i często bardzo zagubieni klienci, zakaz odbierania korespondencji sądowej, problem ze znalezieniem podwykonawców do realizacji podpisanych już umów, notoryczna walka z projektantami o wydanie projektow ( nie chcieli wydawać, bo nie mieli poplacone za wcześniejsze, jedyna metoda na wyegzekwowanie jakiejkolwiek kwoty nalezności), notoryczne ciśnięcie klientów o jak najszybsze wpłaty transz....to szara codzienność funkcjonowania PC.
  Nie ureglowane zaobowiązania wobec ogromnej liczby podwykonawców, ekip budowlanych, stolarzy, projektantów, byłych pracowników administracji PC, koordynatora, firm cateringowych, ciagłe zaleglości w uiszczaniu należności z głownymi partnerami sprzedaży i jakby tego wszystkiego było mało do całego grona oszukanych przez PC zaczęli dołączać naciągnieci na niebagatelne sumy klienci...
  I nawet do tej pory słyszę powtarzane jak mantra przez P. Katarzynę słowa : " My lubimy płacić ludziom i nie mamy z tym problemu", jakby od samego początku starała się wybielić....
  Fb i Trojmiasto to zupelnie inna bajka, PRowo P. Katarzyna jest mitrzem budowania pozytywnego wizerunku firmy ale to wszystko niestety mega ściema.
  Mimo wszystko szkoda :(, bo caly koncept uważam, za naprawdę świetny pomysł i tylko jakości wykonania brak...
 • Dopisz swoją odpowiedź na forum. Możesz pisać anonimowo, nie musisz podawać swoich prawdziwych danych.
 • Imię lub pseudonim:
 • Nie wypełniaj jeśli chcesz wysłać odpowiedź anonimowo.
 • Twój e-mail:
 • Nie musisz go podawać, nie będzie publikowany.
 • Treść odpowiedzi: (dozwolone tagi to <b>pogrubienie</b> <i>pochylenie</i> <u>podkreślenie</u>)
 • Przed dodaniem odpowiedzi, sprawdź czy nie ma w niej błędu.
Copyright © 2007 - 2018 Praca do kitu |Kontakt|Bannery|RSS