• Dragon · 14.11.2014 23:08:25 · usuń ten komentarz!
 • A mnie się nie znudziło to forum. Powyższe wypowiedzi rodem z PC (katarzyna kazojć, maciej dymków) potwierdzają wasz cynizm, ignorancję, głupotę i strach przed prawdą.

  PS.
  Kiedy PC macie zamiar uregulować zaległe od miesięcy płatności? Nadmieniam, nie jestem z waszej czarnej listy firm które tu oficjalnie zaprezentowaliście. Po prostu zwyczajnie, jak każdemu mnie również nie zapłaciliście. No więc kiedy?
 • zażenowana · 15.11.2014 11:02:01 · usuń ten komentarz!
 • najlepiej to tu się bawi szefostwo Perfect Construction bo nie płacą ludziom i myślą że jak podpiszą się jako Pies Pluto to ktoś uwierzy, że wszystko co tu jest napisane to nieprawda.... Pracownik administracji w ciągu 1 roku zmienił się 4 razy- odpowiadał między innymi za przyjmowanie korespondencji sądowej i przygotowanie dłuuuuuuuuuuugiej listy dłużników PC do płatności za towar na budowę, catering na darmowe imprezki, projektantom za oddane projekty, wykonawcom, czynsz za biuro itp itd. Dostawali przelew tylko ci co nie dzwonili z krzykiem (uprzednio wskazani palcem przez katarzynę) po jakieś 500 zł raz na parę miesiecy, odpowiedzialna byla też za kontakt z księgowym i prawnikiem, którym płacą grube pieniądze - i tym płacą regularnie! :) no i za marketing też płacą - kasowanie negatywnych opinii na trojmiasto.pl (dodają też swoje pozytywy od klientów którzy nie istnieją) i za facebooka. wszystko wymyślone??? Pies Pluto by na to nie wpadł chyba. Na miejscu PC dawno bym sobie odpuściła komentowanie wpisów tego forum to moze temat by ucichł.. no ale najwyraźniej jak ktoś to napisał "komuś tu się dupa pali".
 • Dorota · 15.11.2014 12:21:13 · usuń ten komentarz!
 • Ciekawe jest to forum; pracuję z PC od samego początku. Płacą, dają mi pracę. w branży budowlanej nie jest łatwo. Czasami drobne obsuwy z wypłatą, czasami mój błąd w projekcie. Widziałam nie raz mega partactwa na budowie - gości, którzy wymuszali całość kasy lub próbowali oczerniać i mnie i PC. mieszkanie nie oddane w terminie, a gość wygrażał że opisze mnie i PC w internecie - bo mu się należy.. Polska - stare przyzwyczajenia, że jak coś robiłem a nie zrobiłem to kasa mi się należy. Aja dalej pracuję, mam wypłaty i stałego pracodawcę.
 • Scooby & Scrapi · 15.11.2014 15:41:32 · usuń ten komentarz!
 • Gratuluję Dorocie, alias Maciej bądź Katarzyna, cała sytuacja wokół PC jest już naprawdę przykra, wpisy podszywających się pod podwykonawców samych zainteresowanych, uparte wybielanie się na siłę, ciągłe odsyłanie do Trójmiasta bądź fb, gdzie sami zainteresowani są administratorami, ciągle zapewnianie o istniejących dokumentach potwierdzających wiarygodność firmy a z drugiej strony nieustanne straszenie pozwami nierzetelnych podwykonawców naprawdę stało się już co najmniej nudne i monotematyczne.
  Bardzo dobrze ktoś napisał, że" dupa się pali" i , że długo to już nie potrwa, bo za dużo smrodu wokół...
  Właściciele w osobie P. Katarzyny i P. Macieja zdaje się na dobre stracili kontakt z rzeczywistością i naprawdę uwierzyli w swoją boskość.
  Brak profesjonalizmu jawił mi się już na pierwszym spotkaniu, kiedy to ni to pies, ni koń o bardzo nieprzyjemnej woni obśliniał mi całe ubranie a później rozłożył się na różowej sofie i ostentacyjnie lizał sobie przyrodzenie...bez komentarza!
  Kwestią czasu jawi się być koniec tego żenującego przedstawienia, którego tytuł brzmieć powinien "Perfect Destruction alias perfekcyjnie i kompleksowo wykończymy Cię.... finansowo!!!!".
 • projektantki · 15.11.2014 15:57:42 · usuń ten komentarz!
 • Dorota? projektantka? pierwsze słyszę o takiej :)))))))))
 • reklama
 • współpracownik · 16.11.2014 19:08:55 · usuń ten komentarz!
 • po co cokowiek tu pisać, skoro i tak te kilka osób - zniesmaczonych, rozżalonych będzie negować absolutnie wszystko. mi płacą, pracuję, zarabiam. żenada - tylko w Polsce jest to możliwe ... wywalać anonimowo żale to i ja bym potrafił. do dupy ten portal.
 • daga · 17.11.2014 17:32:19 · usuń ten komentarz!
 • Przeglądam sobie to forum,i nie wierze co oni (PC) robią.Jesteście naprawdę infantylni z tymi swoimi wpisami.Chce wam się angażować swój czas i pieniądze w przepychanki słowne rodem z piaskownicy?Woow... ale was ta prawda musi boleć, oj musi boleć!Jeszcze chyba nie jest u was tak źle z płynnością finansową skoro macie czas na śledzenie jakiegoś nic nie znaczącego forum zamiast pracą.JEDNAK, ktoś tu się chyba boi, że ludzi których skrzywdziliście jest na tyle dużo,że sprawa stanie się ciekawa dla mediów....
 • krzysiek · 17.11.2014 18:54:46 · usuń ten komentarz!
 • i oby się stała ciekawa. czasy są ciężkie ale to nie znaczy że trzeba żerować na ludzkiej biedzie i naiwności. dajecie prace? za pracę dostaje się wynagrodzenie. jesteście niezadowoleni? to zapłaćcie zgodnie z umową i do widzenia. czy to takie trudne?
 • Adam Zdrojowski · 20.11.2014 12:37:45 · usuń ten komentarz!
 • Nie jestem stroną ale bezinteresownie pomagam prawnie.

  Cała ta polemika jest bez sensu. Użalacie się państwo nad swoją sytuacją. Próbujecie na forum publicznym odzyskać swoje pieniądze od mistrzów unikania płacenia czyli Perfect Construction. Ja chciałem wam przypomnieć że:

  - podpisana FV przez Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć jest uznaniem roszczenia czyli bez najmniejszego problemu możecie skierować sprawę do sądu. Zapłacicie tylko 1,25% kwoty roszczenia jako koszty sądowe gdyż uzyskacie Nakaz Zapłaty w postępowaniu Nakazowym. Co to oznacza? Tak najprościej - z chwilą jego wydania kierujecie państwo sprawę do komornika o zabezpieczenie majątku. Jeżeli Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć odwołają się od Nakazu Zapłaty to tylko na ich szkodę gdyż do czasu rozstrzygnięcia sprawy w sadzie komornik zabezpieczy wasze roszczenie na całym majątku ruchomym i nieruchomym Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć. Już widzę tą minę pani prezes kiedy wszystkie jej mebelki będą oklejone taśmą komorniczą.

  - jak wcześniej VINDICATIO napisał zwrot podatku VAT o czy mówi art 89a. Wasza księgowa wam w tym pomoże.

  - NAJWAŻNIEJSZE! Wasze faktury przedawniają się po dwóch latach! Po tym czasie Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć mają prawo podnieść zarzut przedawnienia! I niestety wtedy nigdy już nie odzyskacie waszych pieniędzy. Z tego co widzę to Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć grają jak tylko mogą na czas.

  - Nie zapominajcie też państwo o wystawieniu noty odsetkowej - na tą chwilę jest to 13% w skali roku.

  - PROKURATURĄ oraz POLICJĄ nie można straszyć (to do pana Maciej Demkow). To właśnie PROKURATURA oraz POLICJA stoi na straży prawa i porządku i każdy ma prawo do nich się zwrócić jeżeli uważa że jest mu źle.

  - Maciej Demkow non stop rozpisuje się w temacie Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć ... tylko kim jest pan Maciej Demkow? W KRS Perfect Construction sp. z o.o. go nie ma http://krs.wp.pl/firmy/perfect-construction-sp-z-o-o-1549238 . Nie ma go też w Perfect Construction Katarzyna Kazojć https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/Search.aspx (wpiszcie Katarzyna Kazojć woj. pomorskie). A skoro go nie ma to po co z nim dyskutować?

  Podsumowanie - zamiast rozpisywać się zacznijcie po prostu państwo działać. Koszty sądowe nie są aż tak wysokie tym bardziej że będą wam zwrócone.

  Zarzuca się że nie są podpisywane posty. Ja swój podpisuje i bynajmniej nie jako PUTIN.

  Adam Zdrojowski
  adam.zdrojowski@o2.pl
 • reklama
 • Pytanie do Adama · 21.11.2014 00:13:57 · usuń ten komentarz!
 • Dzięki Adam za wyczerpujące info. A jak się mają nie podpisane fv np. Wysłane mailem lub bez zwrotu pocztą?
 • Adam Zdrojowski · 21.11.2014 11:43:29 · usuń ten komentarz!
 • Witam.

  Jeżeli macie państwo nie podpisane FV a są z odroczonym terminem płatności (czyli nie gotówkowe) to jest z tym problem. FV z odroczonym terminem płatności muszą być podpisane przez odbiorcę!

  Jeżeli tak się nie stało to wydłuża to drogę w postępowaniu sądowym. Otrzymacie państwo w sądzie Nakaz Zapłaty w postępowaniu Upominawczym. Co to oznacza - najprościej, że jeżeli dłużnik czyli Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć odwołają się od Nakazu to sprawa trafi na wokandę i do czasu ogłoszenia i uprawomocnienia się wyroku w/w będą mogli dowolnie korzystać ze swojego majątku. Najgorsze, że przed Sądem to państwo będziecie musieli udowodnić że Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć są wam winni pieniądze.

  Ale nie wszystko stracone :) Są maile, pisma zamówienia, zeznania waszych pracowników i innych firm pracujących na tej samej budowie, księgi robót budowlanych, oświadczenie kierownika budowy i inne poświadczające, że dana praca została wykonana.

  Kolejną rzeczą jest skierowanie korekty VAT art. 89a o którym wcześniej pisało VINDICATIO. Możecie zażądać też kontroli krzyżowej w US. Jeżeli okaże się, że Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć waszą FV wrzucili sobie w koszty i potrącili podatek dochodowy oraz VAT a nie zapłacili za tą FV to w tym momencie Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć mają duży problem.

  Dlaczego? A dlatego, że po pierwsze wrzucenie w koszty można potraktować jako uznanie roszczenia dodatkowo działają na waszą niekorzyść.

  Mam nadzieję że pomogłem państwu i ruszy teraz lawina pozwów. I nie martwcie się groźbami pana Macieja Demkow. Jest takie powiedzenie: "Ab Iove principium" czyli "Zaczynać od osoby lub sprawy najważniejszej". Tak jak wcześniej pisałem - pan Maciej nie jest nigdzie umocowany dlatego nie dyskutujcie z nim gdyż nie ma o czym. Wezwania o zapłatę (wzór) http://www.infor.pl/prawo/w-sadzie/przed-rozprawa/292325,Ostateczne-przedsadowe-wezwanie-do-zaplaty-WZOR-PISMA.html wysyłajcie tylko i wyłącznie na Perfect Construction sp. z o.o. lub Perfect Construction Katarzyna Kazojć w zależności na którą to firmę wystawiliście FV.

  Wezwanie wysyła się tylko JEDEN RAZ! Nie trzeba go powtarzać. Wezwanie wysyłamy listem potwierdzonym. Do kopi wezwania dołączamy pokwitowanie z poczty. Tą kopię z pokwitowaniem dołączacie do pozwu.

  W sprawie pisania samego pozwu tez nie ma tragedii. Oto najprostszy wzór pozwu http://www.wzory.positor.pl/wzory-pism-w-postepowaniu-cywilnym-35.html . Jak widzicie państwo nie jest to takie straszne.

  Ile to kosztuje? Załóżmy że dłużnik jest państwu winien np. 10.000,00 zł

  Koszty w sądzie jeżeli nie mamy uznania roszczenia o którym pisałem wcześniej NAKAZ ZAPŁATY W POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM:
  1. 500,00 zł opłata w sądzie od pozwu
  -
  Jeżeli jesteście państwo reprezentowani przez prawnika to dodatkowo
  2. 1.200,00 zł koszty zastępstwa w procesie
  3. 6,00 zł opłata od pełnomocnictwa
  RAZEM 1.706,00 zł

  Koszty zmieniają się kiedy posiadacie uznanie roszczenia czyli np. podpisaną FV lub oświadczenie dłużnika że z jakiś tam powodów zapłaci w innym terminie otrzymacie państwo NAKAZ ZAPŁATY W POSTĘPOWANIU NAKAZOWYM:
  1. 125,00 zł opłata w sądzie od pozwu
  -
  Jeżeli jesteście państwo reprezentowani przez prawnika to dodatkowo
  2. 1.200,00 zł koszty zastępstwa w procesie
  3. 6,00 zł opłata od pełnomocnictwa
  RAZEM 1.331,00 zł

  Dużo? Tak jest to spora kwota dlatego mając wzory pism szczególnie pozwu piszcie sami gdyż sprawy o niezapłaconą FV są bardzo proste. Jeżeli nie dacie jednak rady to warto zwrócić się do prawnika lub do firmy windykacyjnej którzy są specjalistami w dziedzinie odzyskiwania należności.

  I najważniejsze - WSZYSTKIE KOSZTY Z CHWILĄ SKUTECZNEJ EGZEKUCJI BĘDĄ WAM ZWRÓCONE.

  Adam Zdrojowski
  adam.zdrojowski@o2.pl
 • Adam Zdrojowski · 22.11.2014 15:11:25 · usuń ten komentarz!
 • Witam.

  Dziękuję za maile - pozwólcie że odpowiem wszystkim na tym forum. Nie prowadzę kancelarii prawnej, pomagam poszkodowanym udzielając porad. Ot takie moje hobby. Jedni jeżdżą na rybki inni kolekcjonują przedmioty a ja w chwili wolnej pomagam :)

  Pozwy składajcie do Sądu Wydział Gospodarczy w swojej miejscowości. Jeżeli nie wiecie jak to ustalić to w najbliższym sądzie w sekretariacie otrzymacie informację w którym Sądzie macie złożyć pozew.

  Pamiętajcie, by do pozwu dołączyć wszystkie dokumenty o których była mowa we wcześniejszym linkach w moich postach takie jak:
  - zamówienie (o ile istnieje)
  - umowa
  - maile lub inna korespondencja z dłużnikiem
  - FV
  - potwierdzenia przelewów (o ile takowe były)
  - oświadczenia pracowników

  W razie potrzeby piszcie TU.

  Adam Zdrojowski
  adam.zdrojowski@o2.pl
 • Dragon · 22.11.2014 19:09:08 · usuń ten komentarz!
 • No i gitara, tylko patrzeć jak PC będzie musiało płacić z odsetkami a to oznacza pewną plajtę (skoro już teraz nie mają pieniędzy) złodziejskiej firmy, przynajmniej nie uda im się oszukać kolejnych wykonawców.
 • Dopisz swoją odpowiedź na forum. Możesz pisać anonimowo, nie musisz podawać swoich prawdziwych danych.
 • Imię lub pseudonim:
 • Nie wypełniaj jeśli chcesz wysłać odpowiedź anonimowo.
 • Twój e-mail:
 • Nie musisz go podawać, nie będzie publikowany.
 • Treść odpowiedzi: (dozwolone tagi to <b>pogrubienie</b> <i>pochylenie</i> <u>podkreślenie</u>)
 • Przed dodaniem odpowiedzi, sprawdź czy nie ma w niej błędu.
Copyright © 2007 - 2018 Praca do kitu |Kontakt|Bannery|RSS