• -=HMM=- · 06.12.2010 13:53:59 · usuń ten komentarz!
 • Zacytuje APU SKUMS " Kazdy tylko potrafi narzekać ljudzie czy my robimy jakąs skaplikowaną robote???? czy ktoś sie czuje przemenczony???? czy ktoś nie dostał wypłaty na czas???? narzekaja ci którzy kariere zaczeli w arevie i to jest ich pierwsza praca w zyciu po szkole ajest ich sporo!! nie macie porównania taka jest prawda do innej pracy bo nic nigdy nie robiliscie innego!"

  taaa nic innego nie robiliśmy ..chyba mówisz sam za siebie nic innego nie robiłeś tylko za biurkiem siedziałeś.. bezproduktywny ... ;) a takich niestety przybywa w tej firmie ...faktycznie robota nie jest az tak skomplikowana wypłaty są na czas ale.. nie zgodze sie że Ci którzy narzekają to pracownicy młodzi(nie dośwadczeni) którzy nie mają dośwadczenia w innych zakładach bo starsi pracownicy też narzekają a mają dośwadczenie w innych firmach powodem miedzy innymi jest to co sie sie zaczyna dziać z firmą cała ta "transformacja" na niby "lepsze" to nic innego jak wprowadzanie zmian dla wiekszego wykozystania pracownika skąd pomysły są czerapane ?? z fabryk samochodowych Fiat Opel ( wszystko dla sprawnieszego wykożystania zasobów ludzkich ..często niestety ponad norme ) tam juz od dawna sa tzw Team Liderzy (zołte pionki często wyssane z palca lub "awansowani" za wchodzenie w tyłek.. chociaż sa wyjątki które faktycznie zasługuja na miano Lidera ) kolorowe koszulki itp "wynalazki" ktoś wpadł na świetny pomysł tzw (hmm efekt psychgologiczny ) ..fakt faktem nie które pomysły zadją egzamin .. ale tylko nie które ..zobaczycie niedługo bedziemy zasówac jak w banda skazańców za miske ryżu zapier$%^%# i nie pytaj sie za ile haha
 • pscontra · 08.12.2010 11:00:12 · usuń ten komentarz!
 • az dziw bierze jak ludzie ktorzy nie potrafili czegos w zyciu osiagnac potrafia krytykowac tych, ktorzy tego dokonali
  po pierwsze: taki jeden: pracuje od 10 lat w Valeo, pewnie sie tez znamy, bo zaczynalem w Skawinie i pan RG byl przez jakis czas moim szefem: fajnie jest krytykowac, mozesz miec wlasne zdanie, ale nie pisz go jako zdanie ogolu, bo ta 'polityka kadrowa wszedzie' niestety twoja wiedza na ten temat jest mierna
  dodatkowo chcesz sie wypowiedziec - kultura nakazuje zachowanie anonimowosci i nie nazywanie nikogo z nazwiska. Skoro takich podstawowych zasad nie znasz, kazde inne twoje slowo to smiec, ktorego nie warto czytac.
  Valeo nikogo do pracy nie zmusza. Dostales prace na okreslonych warunkach i zasadach finansowania. Zgodzasz sie - pracuj, nie, szukaj sobie innej pracy. Nikt tu nikogo na sile nie trzyma.
 • chopok · 17.02.2011 23:28:34 · usuń ten komentarz!
 • :) na szczescie kopalnie zaczely przyjmowac , a to szansa na lepsze zycie...
 • Nicpoń · 21.02.2011 18:47:15 · usuń ten komentarz!
 • Ten kto mo śruba idzie na gruba, a ten kto mo olej idzie na kolej!
 • lucek · 14.03.2011 22:59:32 · usuń ten komentarz!
 • Gruba to jest to 3 koła na lapa na dzien dobry a w tym syfie w miko bakania coraz wiecej i 1600 toż to jakiś skandAL
 • reklama
 • Krakowianka · 19.11.2011 12:03:52 · usuń ten komentarz!
 • Czesc! Valeo szuka teraz do dzialu finansow payable specialist. Ile placa brutto na takim/podobnym stanowsku i czy tam naprawde jest tak zle? Bede wdzieczna za pomoc!
 • Kokos · 08.12.2011 23:23:59 · usuń ten komentarz!
 • Witam! pracuję tam prawie 5 rok i nie polecam tam pracy, ponieważ jest coraz gorzej. Sypią się nagany za wychodzenie o minutę wcześniej z hali produkcyjnej. Operatorzy dostają nie słuszne nagany też za to jak kierownikowi nie z pasujesz i wyrazisz swoje własne zdanie. Prawda ich w oczy kole i dlatego jesteś nie wygodnym pracownikiem więc trzeba cię zwolnić.Nie podpisałam ostatniej nagany zobaczymy co będzie,ale nie mam zamiaru się poddawać ponieważ wręczyli mi ją nie słusznie. Kierownicy chodzą i zastraszają ludzi. Stosują MOBBING wobec pracowników. Ja tylko mam nadzieję że ludzie się w końcu obudzą i nie dadzą sobą poniewierać za 1500zł.
 • reklama
 • Biurowy · 19.01.2012 05:09:49 · usuń ten komentarz!
 • Te wyjścia z hali za wcześnie,to pomysł pawelskiego.Biduuś zakompleksiony na punkcie kobiet i wiedzy takimi tanimi chwytami zbierał poklask u davida.Co chwila wpadał na wartownię i sprawdzał na monitorach,jak ludzie wcześniej gromadzą się do wyjścia z hali. Potem była zgaduj zgadula kto jest kto uwieczniony na zapisie z kamer. Tak gnębi się pracowników,bo sami ponoć mają na sumieniu wiele nieprawidłowości. Rafałek i davidek ponoć za kasę swojego pracodawcy sponsorują pewne wydatki dla swoich dupencji.David coraz częściej wyrywa młode stażystki.Wszystko ponoć za służbową kasę.W końcu jest po rozwodzie.Oficjalna nowa narzeczona więcej czasu spędza w Szwecji,to i korzysta z życia niekoniecznie za swoje.Rafałka jedna żona już puściła w rogi.Poszła w tango z italiańcem przed laty. Płaci alimenty jednej pani z którą związał się przed kilku laty.Teraz nie tak dawno ożenił się z krawcową.Ponoć załatwił jej piękne studio mody - tak to teraz nazywa się kantor u krawca.No ale kantor jest okazały,na Batorego róg łobzowskiej. Nowa żonka już z przychówkiem,więc ma już drugie dziecko w słusznym wieku. Gostek ma ogromne potrzeby finansowe,alimenty, studio krawieckie,nowa żona i jej dziecko, samochód dla żonki,kredyt za ogromny dom który tak przy okazji firma pilnuje wraz z zakładem na jedną chyba fakturę.Kocha szpanować i chwalić się drogimi garniturami,koszulami,butami.Jego ubiór na grzbiecie,to twoje kilka pensji.To wszystko kosztuje,a pensja jest jedna.
  Czasem zastanawiamy się,kto na chłodnicach rządzi i ni jak wychodzi nam,że rafałek.Davidek jest tylko tłem,które bezwiednie wykonuje,akceptuje i podpisuje niekiedy chore pomysły rafałka z jego chorą ambicją i kompleksami.
  Jak mu coś nie wychodzi, to rafałek wkurwia się gwałtownie i dostaje tak zwanego ataku ADHD – skrót z ang. Attention Deficit Hyperactivity Disorder, czyli Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, określany w literaturze także jako zaburzenia hiperkinetyczne.
  Jak on śmiesznie wygląda w tym swoim akwarium. Skacze,podskakuje,krzyczy,wyzywa.A wystarczy prasnąć go w tą gejowską buźkę i już by siadł spokojnie na dupie.
  Firma zawsze zaczyna podupadać,kiedy szefostwo nie utożsamia się z załogą,tylko otaczają się wazeliniarzami i czują się jak szlachta.Dla nich pracownik jest człowiekiem drugiej kategorii.
  W opinii tych panów jesteśmy tylko darmozjadami,nierobami,pijakami i złodziejami.popatrzcie na tych pseudo ochroniarzy,którzy za wszelką cenę szukają wyników.Popatrzcie na kamery.jest ich już kilkadziesiąt.Zaraz zaczną zakładać je w toaletach.
  Więc tyrajcie na nich,a oni niech się zabawiają.Jedziecie jeszcze na projektach,które załatwił poprzedni dyrektor.Oni jeszcze nic nowego nie załatwili,a kryzys w branży motoryzacyjnej w tym roku będzie największy od lat. Zaczną się zwolnienia.
  Ale davidek i rafałek zamiast załatwiać nowe projekty wolą prowadzić taka politykę jak obecnie.Zabawy i biesiady dla zaufanych wazeliniarzy za zakładowe pieniądze np. ostatnia w ekskluzywnej restauracji "Villa Decjusza" za kilkadziesiąt tysięcy. Oczywiści każdy ze swoją osobą towarzyszącą na koszt valeo. No ale można sobie pozwolić. W końcu chłodnice zarabiają największą kasę dla valeo ze wszystkich zakładów na świecie. Ponad 10% ! Tylko jak długo?
 • anonim · 23.01.2012 22:25:15 · usuń ten komentarz!
 • ja z pracy w Valeo(skawina)-chłodnice, jestem zadowolony.
 • Nieznajomy · 31.05.2012 15:07:07 · usuń ten komentarz!
 • Witam. Pracuje w firmie Integer.pl w Zabierzowie przyszedł do nas nowy kierownik Wojtek M. zwany (mezurkiem) ponoć pracował na stanowisku kierowniczym w Valeo Skawina, czy ktoś może mi o nim napisać kilka słów? np. czy odszedł sam czy został zwolniony jeśli tak to za co i czy wg nadawał się na stanowisko kierownicze?
 • Dopisz swoją odpowiedź na forum. Możesz pisać anonimowo, nie musisz podawać swoich prawdziwych danych.
 • Imię lub pseudonim:
 • Nie wypełniaj jeśli chcesz wysłać odpowiedź anonimowo.
 • Twój e-mail:
 • Nie musisz go podawać, nie będzie publikowany.
 • Treść odpowiedzi: (dozwolone tagi to <b>pogrubienie</b> <i>pochylenie</i> <u>podkreślenie</u>)
 • Przed dodaniem odpowiedzi, sprawdź czy nie ma w niej błędu.
Copyright © 2007 - 2011 Praca do kitu |Kontakt|Bannery|RSS